The centre for family support

Social advert promoting child adoption

 

The commercial was made for the foundation “The Centre for family support in Limanow”. The campaign’s goal was to create more awareness around adoption of children, and ulitmately to find more potential parents for homeless children in the Limanow region. 

 

Daje mi to niezmierną radość podzielić się z ostatecznym rezultatem reklamy społecznej dla Fundacji Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej. Jestem bardzo wdzięczna że mogliśmy stworzyć tak wartościową treść dla tak szlachetnej sprawy.

Dziękuję całemu teamowi za bardzo ciężki dzień pracy.
Podziękowania idą dla Pani Ewelina Pazdur i Fundacji Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej za zaufanie nam z projektem, Zofia Zon za wybitne aktorstwo w dwóch rolach, Yori Fabian za przepiękne zdjęcia, Asia Kaczmarek i Róży Kaleta za pomoc na planie i poruszające aktorstwo Róży. Pani Anecie i jej Borysowi za świetnie wykonaną chłopięńcą rolę. Pani Korneli za udział jej 4 miesięcznej córeczki. Wojciech Pawlak za wszelkie wsparcia i niezwykle wiarygodny off w reklamie. Jolanta Korczynska za duży aktorski talent. Marta Król za szlachetnie wykonany off.

I przede wszystkim Ewa Kłos za Twoję piękne wsparcie w każdym momencie���

Client: Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej
Script and direction: Patricia Ryczko
DP: Yori Fabian
Production design: Wojciech Pawlak
Woman in the 2. i 3. scene: Zofia Zon
Boy: Borys Bartłomiejczyk
Girl: Róża Kaleta (Asia Kaczmarek)
Off Kobiety: Jolanta Korczynska
Off ostatnia scena: Marta Król
VO Man: Wojciech Pawlak
Postproduction (Montage, VFX, sound): Storygeist Film

other commercials & music videos